Hukuk büromuz olarak, tamamı faaliyet alanlarında uzman olan ekibimiz ile temel amacımız müvekkillerimizin haklarını avukatlık meslek ilkeleri ışığı altında eksiksiz olarak korumaktır. Temel hedefimiz, müvekkillerimizin haklarının korunması adına ileride doğabilecek ihtilafları büyük ölçüde minimize etmek ve doğmuş olan uyuşmazlıkları geniş vizyonlu analizler ışığı altında ve sağduyuyla süratli olarak çözmektir. Müvekkillerimize en kapsamlı şekilde hukuki hizmet sunarak; avukatlık meslek ilkeleri ışığı altında en etkin biçimde onların çıkarlarını korumakta ve doğmuş olan ihtilafları sağduyulu ve süratli hukuki analizler çerçevesinde mümkün olan en olumlu şekilde çözmekteyiz. Müvekkillerimize yüksek kalitede hızlı çözümler ile Türkiye’nin her yerinde hukuki hizmet sunmakla birlikte, yabancı ülkelerdeki hukuki işler ve uyuşmazlıklarla ilgili olarak, birlikte faaliyette bulunduğumuz yabancı meslektaşlarımız yardımıyla da müvekkilerimize destek sağlamaktayız. Dinamik yapımız ile yerli ve yabancı şirketlere de hizmet vermekte olup; ayrıca toplu icra işleri olan kurumsal müvekkillerimizin bu alandaki hukuki sorunlarını icra departmanımız kanalıyla çözmekteyiz.

Deneyimi ve sürekli kendini geliştiren ekibimiz, uzun yılların getirdiği deneyimle bütün müvekkillerine sistematik ve çözüm odaklı hukuksal danışmanlık hizmetleri vermektedir. Uzman avukatlarımız ülkemiz ve dünyadaki şartları sürekli analiz ederek müvekkillerinin ihtiyaçlarına yanıt vermek adına farklı hukuki alanlarda uzmanlaşmış departmanlara sahiptir. Ticaret hukuku, şirketler hukuku, aile hukuku ve milletlerarası hukuk gibi alanların yanı sıra Özgür Hukuk Bürosu olarak iş hukuku, gayrimenkul hukuku, borçlar hukuku ve sigorta hukuku gibi alanlarda da uzmanlaşmış, deneyimli avukatlara sahibiz.

Kişisel ve toplumsal adaletin sağlanması için hukuksal çözümler sunan ekibimiz tüm davaları akademik düzeyde titizlikle ele alır ve adli sisteme intikal etmiş ya da etmesi gereken konuların yanı sıra önleyici hukuksal danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Gerçek ve tüzel kişilerin hukuk alanındaki haklarını korumak için verdiğimiz hizmetlerde her zaman için sonuca yönelik çalışmakta, adli sisteme intikal etmiş veya etmesi gereken konularda menfaatinizi korumak için akılcı stratejiler geliştirmektedir.

Yargı süreci başlatılacak veya hâlihazırda devam eden tüm davalarda sonuca en kısa sürede ulaşmayı hedefleyen Özgür Hukuk Bürosu ekibi, bu doğrultuda menfaatlerinizi hukuki zeminde savunmak için hazırlık aşamasından itibaren karşılıklı iletişimi kopartmadan akılcı planlar oluşturur. Etkili ve hızlı sonuç alınmasına imkân kılan hukuksal danışmanlık hizmetlerimiz vasıtasıyla bireysel ve ticari ihtiyaçlarınızın tamamına, tamamı alanında uzmanlaşmış avukat ekibimizle güvenilir çözümler sunabilmekteyiz.

Uzman avukatlık ve danışmanlık hizmetleriyle hukuksal alanın güven veren isimleri arasında yer alan Özgür Hukuk Bürosu, müvekkillerini danışmanlık ve tüm davaların tüm süreçleri hakkında bilgilendirerek hukuki alanda menfaatlerinizi savunmaktadır.